از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ارائه محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم  با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید ،حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

مجموعه ایمن ابزار سید دارای پرسنل متخصص ، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصولات تولیدی و بازرگانی  پیش میبرند.

مجموعه ایمن ابزار سید در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در بازار حسن آباد تهران در زمینه فروش تجهیزات حفاظت فردی و با نگاهی ویژه به  دستکش های صنعتی و شیمیایی آغاز نمود و پس از مدتی کوتاه توانست جایگاهی مناسب در عرصه تجهیزات حفاظت فردی پیدا کند . دراین دوران حساس با توجه به شرایط سخت تحمیل شده به کشورعزیزمان ، وجود تحریم های بسیار ، بار دیگر تصمیاتی اتخاذ شد که با تکیه بر  حد اکثر قابلیتهای داخلی تلاش کرده تا بتوانیم  نیازهای اساسی کشور را در حد قابل قبولی در داخل کشور تولید کنیم و  در این امرمهم با توجه محدودیت های موجود ، با  برانگیختن خلاقیت های صنعتگران با استفاده از ظرفیت های داخلی بحران های موجود را پشت سر بگذاریم.

 

در این زمان تیم های تحقیق و توسعه و اجرایی این مجموعه (آقایان احمدزاده)  با تلاش شبانه روزی موفق به دستیابی به فرمولاسیون شیمیایی خاص مورد استفاده در دستکش های ضد مواد نفتی و ضد برش شد. سپس با تاسیس شرکت پشتوان تجارت موکریان و ثبت برندهای مطرح   (TAHA) , (DOLPHIN) , (EAS)در ایران و اخذ مجوزهای مرتبط به تولیداز مراجع ذیصلاح اقدام به تولید نمونه های اولیه شد پس از ارائه نمونه های اولیه به بازار و جذب نظرات مصرف کنندگان و همکارن اقدام به رفع نقوص کرده و پس از مدتی اندک محصول تولیدی نهایی باتوان روزانه ده هزار جفت دستکش در مدل های کف مواد ، کف نیتریلی و ضد برش وارد بازار های داخلی شد.

رمز موفقیت این مجموعه”قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری ” است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،تحقیق وتوسعه خلاق ،تجربه ملی وبین المللی وتحویل قابل اطمینان کالابرخوردارند.این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که د رتمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است پشتیبانی میگردد.
مجموعه ایمن ابزار سید تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرد تا کیفیتی در خور ایرانی باشد.

سهیل راهنما